Dlouhodobý pronájem vozidel

rezervace auta
Chcete si pronajmout dodávku či osobní auto a víte, že ho budete potřebovat na dobu delší než jeden měsíc? V případě dlouhodobého pronájmu vozidla Vám vytvoříme individuální nabídku.

Cena se v tomto případě odvíjí od typu vozu, jeho nosnosti, nájezdu a dalších parametrů. Hlavní výhodou však je, že budete mít fixní měsíční náklady, takže dosáhnete příznivější ceny.

V ceně dlouhodobého pronájmu vozidla jsou zahrnuté servisní prohlídky, silniční daň, sezónní pneumatiky atd. Celkově budete mít pronájem bez starostí.

Těšit se můžete i na další výhody spojené s dlouhodobým pronájmem vozidla. Nabízíme Vám různé standardní i nadstandardní služby. Asistenční služby budete mít zajištěné po celé Evropě a samozřejmostí je i náhradní vůz v případě poruchy či nehody.

Výhody při využívání služeb půjčovny Bauer

Auta jsou v dobrém stavu

Auta jsou v dobrém stavu

Všechny vozy ve vozovém parku jsou pravidelně kontrolovány, tím se snižuje riziko poruchy na cestách.

až 400 km denního nájezdu ZDARMA

až 400 km denního nájezdu ZDARMA

U některých vozů mužete během dne najet až 400 km bez dalších příplatků, konkrétní denní nájez naleznete v detailu vozu.

Rychlá rezervace auta

Rychlá rezervace auta

Rezervaci můžete provést telefonicky, či pomocí e-mailu. V případě dotazu vám personál ochotně poradí.

Stav vrácení vozu

Stav vrácení vozu

Vůz vracíte ve stavu jako jej vyzvédáváte, vozy mají natankováno palivo na cca 30 km, nemusíte se zdržovat dotankováním vozu před vrácením.

Úschova auta po dobu zapujčení

Úschova auta po dobu zapujčení

V případě, že si pro zapůjčený vůz dojedete vlastním vozem, nabízíme ZDARMA úschovu vašeho vozu v areálu autopůjčovny.

Přistavení vozu dle tel. domluvy

Přistavení vozu dle tel. domluvy

V případě, že nemáte možnost si vůz vyzvednout přímo v autopůjčovně, nabízíme možnost přistavení vozu na smluveném místě po tel. domluvě.

Jak si zapůjčit jeden z našich vozů?

Pronájem našich vozidel je jednoduchý. Telefonicky či emailem si zarezervujete vybraný vůz, předložíte nám dva doklady totožnosti, složíte vratnou kauci a s autem odjíždíte. Mějte i Vy dlouhodobý pronájem vozidla za příznivou cenu a se všemi službami pro Váš maximální komfort.