Rezervace v Ostravě
+420 555 333 897

Půjčovna dodávek / aut Ostrava

Kvalitní a nová auta do 2 let stáří

- TRVALE NÍZKÉ CENY

- OBSÁHLÝ VOZOVÝ PARK

- PRAVIDELNĚ SERVISOVANÉ VOZY

- PŘISTAVENÍ VOZU DLE DOMLUVY

- POJIŠTĚNÍ NA ÚZEMÍ CELÉ EU BEZ PŘÍPLATKU

- ASISTENČNÍ SLUŽBY NONSTOP NA ÚZEMÍ CELÉ EU

Ať už potřebujete auto, případně dodávku v Ostravě občas, výjimečně nebo sháníte-li výhodný dlouhodobý pronájem, obraťte se na služby naší autopůjčovny Bauer - Ostrava. Naše služby můžete využít také v okolí Ostravy. Pro osobní auto, či dodávku si přijeďte vyzvednout v Ostravě, nebo si jej nechte po telefonické domluvě přistavit v okolé Ostravy.

Půjčujeme různé velikosti a typy dodávek a k dispozici jsme Vám i o víkendech či svátcích. Jistě také oceníte naše standardní i nadstandardní služby a další výhody. Dodávky a automobily nabízíme fyzickým osobám i firmám. V průběhu dlouhodobého pronájmu máte u nás možnost si vůz vyměnit dle potřeby.

Vyzvedněte si zapůjčenou dodávku přímo v Ostravě

Nemusíte pro dodávků dojíždět desítky kilometrů. Předávací místo máme připravené přímo v Ostravě. Vyzvednout dodávku je možné i o víkendech. Pro vyzvednutí dodávky na předávácím místě v Ostravě je nutná předchozí tel. domluva.

Dodávky k půjčení

Dodávka k půjčení v Ostravě

Peugeot Boxer MAXI 4m

spotřeba: 8 l/100km

Cena: od 860 Kč/den

Zobrazit více
Autopůjčovna Bauer Fiat Ducato

Fiat Ducato L2H2 střední

spotřeba: 7,5 l/100km

Cena: od 900 Kč/den

Zobrazit více
Auto k zapůjčení Opel Vivaro

Opel Vivaro LONG 9 míst BITURBO

spotřeba: 7 l/100km

Cena: od 960 Kč/den

Zobrazit více
Auto Citroen Jumper

Citroen Jumper

spotřeba: 7,5 l/100km

Cena: od 960 Kč/den

Zobrazit více
Zobrazit všechny dodávky

Vyzvedněte si půjčené auto přímo v Ostravě

Nemusíte pro auto dojíždět desítky kilometrů. Předávací místo máme připravené přímo v Ostravě. Vyzvednout auto je možné i o víkendech. Pro vyzvednutí auta na předávácím místě v Ostravě je nutná předchozí tel. domluva.

Auta k půjčení

Auto Škoda Octavia III combi

Škoda Octavia III Combi TDI

spotřeba: 4,5 l/100km

Cena: od 480 Kč/den

Zobrazit více
Auto Škoda Octavia III combi DSG

Škoda Octavia III Combi DSG TDI

spotřeba: 4,5 l/100km

Cena: od 480 Kč/den

Zobrazit více
Zobrazit všechny dodávky

Co je treba k zapůjčení

žadné skryté poplatky autopůjčovny

Žádné skryté poplatky

Žádné skryté poplatky

Nájemní smlouva je jednoduchá a jasná.

Pravidelný servis autopůjčovny

Pravidelně servisované vozy

Pravidelně servisované vozy

Dbáme na bezporuchové jízdy. Vozy ve vozovém parku jsou pravidelně kontrolovány, tím se snižuje riziko poruchy na cestách.

Přistavení auta dle domluvy

Přistavení vozu dle domluvy

Přistavení vozu dle domluvy

V případě, že nemáte možnost si vůz vyzvednout přímo v autopůjčovně, nabízíme možnost přistavení vozu na smluveném místě.

denní nájezd Autopůjčovny Bauer

Až 400 km denního nájezdu ZDARMA

Až 400 km denního nájezdu ZDARMA

U některých vozů mužete během dne najet až 400 km bez dalších příplatků. Konkrétní denní nájezd naleznete v detailu vozu.

Úschova auta v autopůjčovně

Úschova auta po dobu zapujčení

Úschova auta po dobu zapůjčení

V případě, že si pro zapůjčený vůz dojedete vlastním vozem, nabízíme ZDARMA úschovu vašeho vozu v areálu autopůjčovny.

Vrácení auta do autopůjčovny

Vrácení vozu

Vrácení vozu

Vůz vracíte na předem dohodnuté místo a ve stavu jako jej vyzvédáváte. Vozy mají natankováno palivo na cca 30 km, nemusíte se zdržovat dotankováním vozu před vrácením.

Jak postupovat při rezervaci vozu

Rezervaci vozu v autopůjčovně Bauer zvládnete během chvilky. Rezervace auta i dodávky probíhá ve třech jednoduchých krocích:

Vyberete si konkrétní auto / dodávku a zarezervujete si ho telefonicky či emailem.
Předložíte dva doklady totožnosti a zaplatíte kauci. Je vratná. Používáte-li auto k firemním účelům, předkládáte ještě výpis z OR/ŽR.
Vůz si můžete vyzvednout přímo v sídle společnosti, nebo si jej můžete nechat přistavit třeba do centra Ostravy dle tel. domluvy

Nájdete nás na Moravě

Půjčovna dodávek Ostrava - mapa

Výhody půjčovny dodávek Bauer - Ostrava

Při dlouhodobém pronájmu přistavujeme auta po celé ČR Do tel. dohodě zajistíme expresní přistavení do 24h pro okolí: Frýdek-Místek, Klímovice, Nový Jičín, Havířov, Příbor, Frýdlant nad ostravicí, Bohumín, Bílovec, Hranice, Studénka, Opava, Hlučín, Bruntál a další.

Autopůjčovna dodávek a aut Bauer Vám poskytuje výhody, díky kterým bude Váš pronájem vozidla komfortní a bezproblémový. Na výběr máte z různých typů dodávek a osobních automobilů. Všechny vozy jsou samozřejmě v dobrém technickém stavu a mají pojištění. Rozhodnete-li se pro dlouhodobý pronájem, připravíme Vám kalkulaci na míru.

Z další výhod půjčovny dodávek v Ostravě si ještě uveďme dálniční známku, asistenční služby po celé EU nonstop, úschova Vaše auta po dobu zapůjčení dodávky, možnost přistavení vozu atd.

Proč půjčit vůz právě u nás

Zapůjčením vozů v autopůjčovně Bauer předejdete starostem s údržbou a provozem vozu. Ušetříte mnoho času a peněz. Navíc nabízíme nadstandardní služby všem našim zákazníkům, nekonečnou řadu výhod a bezkonkurenční ceny na trhu. Rezervaci vozu díky našemu pohotovému týmu zvládnete během chvilky.

Nevíte jak na půjčení?

Máte zájem půjčit si dodávku nebo osobní automobil v Ostravě a nevíte jak na to? Nevadí. Jsme tu pro Vás o víkendech i svátcích, neváhejte nás proto kontaktovat ihned. Rezervovat vůz můžete telefonicky či emailem, k pronájmu vozu postačí dva doklady totožnosti a vratná kauce.

Půjčovna dodávek

Specializujeme se na půjčování dodávek v Ostravě a okolí. Vozový park autopůjčovny Bauer je rozmanitý, k řízení dodávek Vám postačí řidičský průkaz skupiny B. Všechny dodávky jsou v perfektním stavu, přizpůsobeny převozu objemných věcí či materiálů.

Proč si půjčit dodávku

Půjčení dodávky v autopůjčovně Bauer s přistavěním dodávky v Ostravě je pro Vás ideálním řešením v případě, že potřebujete převážet rozměrnější věci nebo materiály a není pro Vás výhodné kupovat si dodávku vlastní. Ušetříte peníze a čas, navíc Vám při zapůjčení dodávky v naší autopůjčovně poskytujeme mnoho dalších výhod.

K čemu dodávky využijete

Dodávky autopůjčovny Bauer jsou ideálním pomocníkem při stěhování nábytku, spotřebičů a veškerého vybavení bytu nebo kanceláří. Dodávky můžete také využít k převozu jakéhokoliv vybavení, většího množství materiálu, strojů, nadměrného nákladu a také převozu většího množství osob.

S výběrem dodávky Vám poradíme

Máte-li zájem o půjčení dodávky, ale nejste si jisti typem nebo kapacitou dodávky, vhodné právě k Vašim účelům, neváhejte kontaktovat autopůjčovnu Ostrava, kde Vám naši odborníci ochotně pomohou s výběrem. Kontaktujte nás ještě dnes, jsme tu pro Vás nonstop i o víkendech a svátcích